Ревматизм: як допомогти суглобам

Ревматизм: как остановить атаку на суставы

Міжсезоння відрізняється різкими перепадами температури: то мороз тріщить, то мокрий сніг переходить у дощ. Не дивно, що багато хто з нас хворіє – застуда, нежить, ангіна… Ставлення до подібних несерйозних хвороб, у більшості випадків, легковажне: поп’ємо чайку з медом, попаримо ноги, часник понюхаємо – і вирушимо на роботу.

Але, виявляється, недоліковані ГРВІ, ангіна, запалення верхніх дихальних шляхів та навіть звичайний карієс можуть спровокувати небезпечне інфекційне захворювання – ревматизм. А вологість і холод є його найкращими «друзями».

Перші дзвіночки

Як правило, перші ознаки ревматизму з’являються через 7-10 днів після перенесеної хвороби. Повторно підвищується температура, набрякають суглоби, шкіра над ними червоніє і вони стають гарячими на дотик та болючими. Можуть з’явитися набряки на ногах і нерівномірне серцебиття. Пам’ятайте: у цьому випадку треба терміново звернутися до лікаря, адже ревматизм зумовлюється інфекцією.

У чому небезпека?

Ревматизм небезпечний тим, що вражає сполучну тканину не лише великих і малих суглобів, а й серцево-судинної системи, внутрішніх органів та центральної нервової системи (в останньому випадку розвивається так звана хорея – посмикування м’язів та мимовільні рухи).

Як лікувати?

Лікування ревматизму має відбуватися під наглядом лікаря, призначень якого треба суворо дотримуватися. А щоб полегшити біль у суглобах до відвідування лікаря, на набряклі та гарячі суглоби треба нанести засіб, який містить протизапальні компоненти. У цьому випадку можна скористатися Аертал® Крем. Він максимально ефективний та безпечний, а його діюча речовина, ацеклофенак, знімає біль та запалення, запобігає розвитку набряку та гіперемії. Крем діє швидко та цілеспрямовано. Завдяки кремовій основі, молекула діючої речовини швидше проникає через шкіру та досягає місця запалення. Крем добре вбирається, легко наноситься на шкіру та не залишає жирного блиску. Засіб не має системної дії, тому його застосування є безпечним.

Крем підходить також для лікування усіх типів локального болю та запалення внаслідок будь-яких пошкоджень опорно-рухового апарату, зокрема й спортивних травм. Аертал® Крем можна застосовувати і для зменшення запалення сухожиль, зв’язок, м’язів та суглобів при розтягненнях, перенапруженні або забитті, а також для лікування люмбаго – гострого болю (прострілу) у попереку та кривошиї. Аертал® має кілька форм випуску. Крім крему, є таблетки Аертал®, які будуть доречнішими при хронічному болю. Якщо ж потрібно усунути гострий напад болю, наприклад, при загостренні ревматизму або радикуліту, можна застосувати порошок Аертал®.

Пов`язані статті

ДЕ КУПИТИ Аертал

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

ВАТ «Гедеон Ріхтер», Угорщина, 2024