Знеболюючий крем Аертал для спини

«Як позбутися болю в спині?» – питання, що турбує вісімдесят відсотків дорослих людей. Біль в спині, на жаль, не має віку. Скарги на біль у спині займають друге місце після нежитю. Він може бути різним по інтенсивності, локальним осередкам виникнення і частоті прояву. Виникати болі в спині можуть по різним причинам: в наслідок травм, стилю життя, навантажень, остеохондрозу, грижі тощо. Якщо, виключити патологічні, хронічні, спадкові причини, то лідируючі позиції займають фізичні навантаження на спину. Основний удар беруть на себе м’язи і зв’язки спини.

Питання болю в спині настільки широке, що визначити, чому болить і звільнити від болю здатен лише профільний спеціаліст. Але бувають ситуації, коли нам відома причина наших страждань, але ми не знаємо як їх припинити. Наприклад – розтягнення м’язів спини. Тут важливо визначити, що біль спричиняється саме розтягненням, а не травмою. Першими симптомами розтягнення м’язів спини є: різкий біль, який виник після силового навантаження, різкого руху, падіння, удару. Характерна риса розтягнення м’язів спини – зникнення болю при максимальній нерухомості. Маючи чіткі ознаки розтягнення необхідно прийняти міри, щоб не призвести до подальших ускладнень.

Перша невідкладна допомога при розтягнення м’язів спини:

  • Надати повний спокій спині.
  • Максимально розслабити м’язи спини.
  • Застосувати холодний компрес.
  • Обробити пошкоджену ділянку не стероїдним і протизапальним засобом, активним компонентом якого буде ацеклофенак.

Своєчасне застосування знеболюючого крему для спини, надасть шанс зменшити негативні наслідки розтягнення м’язів. Препарат необхідно застосовувати, як на початку лікування, так і на протязі всього періоду реабілітації. Який може займати від двох до чотирьох тижнів, в залежності від ступеня тяжкості отриманої травми. Головною зброєю при лікуванні розтягнення м’язів спини є крем, до вибору якого потрібно підходити прискіпливо. Основні критерії вибору: знеболення, зняття запалення, регенерація м’язів і зв’язок в суглобах.

Крім болі викликаної розтягненням м’язів в спині, ми можемо відчувати біль по наступним причинам:

  • Радикуліт. Запальний процес, що зачіпає закінчення спинного мозку. При симптомах радикуліту, необхідна консультація невролога. Як правило, лікарі призначають препарати місцевої дії, що швидко діють на осередок запального процесу і знімають больовий синдром. При цьому, застосовуються протизапальні препарати, до складу яких входить ацеклофенак.
  • Люмбаго. Різкий біль в поперековому відділу спини, нерідко називають «простріл».
  • Переохолодження. При переохолодженні, важливо, почати лікування своєчасно, щоб уникнути подальших проблем зі спиною. У випадку переохолодження, необхідно швидко застосувати крем для усунення болю і лікування.
  • Остеохондроз. Це процес руйнування хрящової тканини між хребцевих суглобів і дисків. Встановити причину і назначити лікування може лише лікар. Як правило, застосовується комплексне лікування: фізіотерапія, медикаментозне лікування, а також використання кремів та мазей.

Щоб не трапилось і яка б причина не викликала спинний біль, знеболюючий крем просто необхідно мати при собі. Задача перша – зняти больовий синдром. Використовувати можна крем «Аертал», до складу якого входить – ацеклофенак – сильнодіючий протизапальний і протиревматичний компонент. «Аертал» – не стероїдний, протизапальний засіб і безпечний препарат з надійною знеболюючою дією. Тому виконуючи принцип «не нашкодь» – можемо сміливо використовувати «Аертал», як діючий крем, при щойно отриманій травмі, так і при подальшому лікуванні.

Пов`язані статті

ДЕ КУПИТИ Аертал

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

ВАТ «Гедеон Ріхтер», Угорщина, 2023