Крем Аертал® для лікування болю в спині

«Як позбутися болю в спині?» – питання, яке турбує 80% дорослих. Біль у спині, на жаль, не залежить від віку. Скарги на біль у спині займають друге місце після нежитю. Біль може виникати з різною частотою та бути різним за інтенсивністю. Його причинами можуть бути травми, малорухливий посіб життя, занадто великі навантаження, остеохондроз, міжхребцеві грижі тощо. Якщо виключити патологічні, хронічні та спадкові причини, найголовнішою причиною болю у спині є надмірні фізичні навантаження. При цьому основний удар беруть на себе м’язи і зв’язки спини.

Проблема болю в спині настільки складна, що визначити причину його виникнення та допомогти його позбутися здатен лише профільний спеціаліст. Однак бувають ситуації, коли нам відома причина страждань, але ми не знаємо, як їх припинити. Наприклад, при розтягненні м’язів спини. У цьому випадку важливо визначити, що біль спричинений саме розтягненням, а не травмою. Першими симптомами розтягнення м’язів спини є різкий біль, який виник після силового навантаження, різкого руху, падіння чи удару. Характерною рисою розтягнення м’язів спини є зникнення болю при максимальній нерухомості. Переконавшись у наявності розтягнення, необхідно терміново вжити відповідні заходи, щоб запобігти подальшим ускладненням.

Перша невідкладна допомога при розтягненні м’язів спини:

  • Надати повний спокій спині.
  • Максимально розслабити м’язи спини.
  • Застосувати холодний компрес.
  • Обробити ушкоджену ділянку нестероїдним протизапальним засобом, активний компонент якого – ацеклофенак.

Своєчасне застосування знеболюючого крему допоможе зменшити негативні наслідки розтягнення м’язів спини. Препарат необхідно застосовувати як на початку лікування, так і протягом усього періоду реабілітації, який може тривати від двох до трьох тижнів, залежно від ступеня тяжкості отриманої травми.

Головною зброєю при лікуванні розтягнення м’язів спини є крем, до вибору якого потрібно підходити дуже прискіпливо. Основними критеріями вибору є знеболення, зняття запалення, регенерація м’язів та зв’язок у суглобах.

Крім болю внаслідок розтягнення м’язів спини, ми можемо відчувати біль з наступних причин:

  • Радикуліт. Запальний процес, який виникає внаслідок здавлювання спинномозкових нервів. При симптомах радикуліту необхідна консультація невролога. Як правило, лікар призначає препарати місцевої дії, які швидко впливають на осередок запального процесу і знімають больовий синдром. Найкращий результат мають протизапальні препарати, до складу яких входить ацеклофенак.
  • Люмбаго. Різкий біль у поперековому відділі спини, який часто називають «простріл».
  • Переохолодження. При переохолодженні важливо почати лікування своєчасно, щоб уникнути подальших проблем зі спиною. У випадку переохолодження, необхідно швидко застосувати крем для знеболення та лікування.
  • Остеохондроз. Це процес руйнування хрящової тканини міжхребцевих суглобів і дисків. Встановити причину і призначити лікування може лише лікар. Як правило, при остеохондрозі застосовується комплексне лікування: фізіотерапія, медикаментозне лікування, а також креми та мазі.

Що б не трапилось і якою б не була причина болю у спині, знеболюючий крем обов’язково необхідно мати у своїй аптечці.

Головним завданням при болю в спині є зняття больового синдрому. Для цього можна застосовувати Аертал® Крем, до складу якого входить ацеклофенак – сильнодіючий протизапальний і протиревматичний компонент. Аертал® Крем – нестероїдний протизапальний засіб, безпечний препарат з надійною знеболюючою дією. Тому, дотримуючись принципу «не нашкодь», можемо сміливо використовувати Аертал® Крем як при щойно отриманій травмі, так і для тривалого лікування.

Аертал® Крем  – лікарський засіб із доведеною клінічною ефективністю, який швидко всмоктується, добре переноситься і має знеболювальну та протизапальну дію.

Аертал® Крем потрібно наносити на уражене місце легкими масажними рухами тричі на день. Смужка крему має бути довжиною 5-7 см.

Аертал® Крем – безпечний контроль над болем. 

Пов`язані статті

ДЕ КУПИТИ Аертал

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

ВАТ «Гедеон Ріхтер», Угорщина, 2024