Крем від розтягнення м’язів Аертал

Розтягнення  м’язів – життєво неприємна ситуація, з якою стикався, напевно, кожний з нас. І зовсім не обов’язково бути спортсменом, отримувати непомірні фізичні навантаження або вести активний спосіб життя. В побуті на «рівному місці», ми нерідко отримуємо пошкодження. Необережний або різкий рух може потягнути за собою розтягнення м’язів. Такого роду травму можна отримати на різних ділянках тіла і пошкодити будь який суглоб, в результаті чого, ми отримуємо розтягнення м’язів і зв’язок. Найбільший відсоток таких травм приходиться на розтягнення колінного суглоба і гомілко-ступного.

Симптоми розтягнення:

  • Різкий і гострий біль. Може бути різним по інтенсивності і залежить від ступеня пошкодження м’язів. Характерною рисою при розтягненні – відсутність болю, коли пошкодженій ділянці забезпечений повний спокій.
  • Набряк або крововилив.
  • Обмеженість в русі. Іноді так трапляється, що в результаті розтягнення взагалі зникає функціональність травмованої ділянки.
  • При сильному розтягненні може прощупуватись шишка або бугор, що свідчить про розрив зв’язки.

Отримавши травму, не потрібно поспішати ставити діагноз самостійно, оптимальне рішення – звернутись до лікаря. А якщо можливості немає, а допомога необхідна? То визначивши по симптомам розтягнення м’язів, потрібно надати першу допомогу. Так як своєчасно отримана поміч, зможе мінімізувати подальші ризики ускладнень. Надати таку допомогу, можна навіть не маючи медичної освіти.

Перша допомога при отриманні розтягнення м’язів:

  • Надати спокій пошкодженій ділянці, щоб не допустити подальшого запалення. Зафіксувати травмовану ділянку.
  • Прикласти холод (компрес, лід, спрій-заморозку), що допоможе зняти біль і набряк. Рекомендується застосовувати на протязі двох діб.
  • Нанести гель або крем протизапальної дії від розтягнень. Обираючи крем потрібно звернути увагу на те, щоб його дія була направлена на знеболення і зняття запалення і набряку. Можна скористатись засобом «Аертал».
  • Якщо нестерпний біль –  прийняти анальгетик.
  • Звернутись до лікаря, так як навіть легке розтягнення, може привести до тяжких наслідків.

Перша допомога надана і необхідно переходити до лікування. Одужання може зайняти від двох до чотирьох тижнів, в залежності від ступеня пошкодження м’язів. Основна задача після розтягнення – відновити функцію суглоба. Найважливіша ціль лікування пошкоджених м’язів – зробити їх еластичними і пружними  знову. Тут виникає потреба в застосуванні гелів і кремів. Вони наносяться на травмовану ділянку і здійснюють швидку місцеву дію, допомагаючи відновити розтягнуті м’язи. Крем необхідно обирати виходячи з активних речовин в його складі. Одним з ефективних  складових компонентів кремів є ацеклофенак. Можна обрати крем «Аертал», до складу якого входить ацеклофенак, як основний його компонент. Завдяки йому отримуємо швидкий точений вплив на пошкоджений м’яз.

Ацеклофенак має виражений лікувальний ефект і при цьому залишається безпечним не стероїдним засобом, який має властивість швидко поглинатись, і завдяки цьому надає необхідну першу допомогу, що сприяє подальшому одужанню. Креми, в склад яких входить даний компонент, діють безпосередньо на осередок запального процесу в результаті чого, відбувається регенерація травмованої ділянки.

Пов`язані статті

ДЕ КУПИТИ Аертал

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

ВАТ «Гедеон Ріхтер», Угорщина, 2023