Біль у лікті: як позбутися проблеми

біль у лікті

Біль у лікті може виникати внаслідок багатьох причин, у тому числі запалення і травми ліктьового суглоба та навколишніх м’яких тканин, зокрема зв’язок і сухожиль. Досить часто біль у лікті виникає через надмірні та нетипові фізичні навантаження і зникає самостійно із припиненням впливу провокуючого фактору. Однак бувають ситуації, коли біль не припиняється протягом тривалого часу, і тоді варто звернутися за допомогою до лікаря.

Що спричиняє біль у лікті?

Запалення та розтягнення м’яких тканин, таких як зв’язки та сухожилля, є найпоширенішими причинами болю в лікті. Певні захворювання і травми також можуть зумовлювати біль і скутість у ліктьовому суглобі та м’язах, які його оточують. Причини болю в лікті можуть бути наступними.

Тендиніт – запалення тканин сухожилля, яке часто виникає внаслідок надмірного навантаження, наприклад, під час гри в теніс, або інших видів діяльності, коли часто повторюється один і той самий рух.

Артрит – захворювання, яке спричиняє скутість, біль і набряк у суглобі та може виникати як наслідок аутоімунних захворювань, травм, потрапляння інфекції через відкриті рани, ін’єкції або хірургічні втручання.

Бурсит – це запалення синовіальних мішків, розташованих навколо великих суглобів. Причинами його розвитку можуть бути травма (удар або падіння), повторювані рухи або надмірне навантаження.

Як діагностується біль у лікті?

Якщо біль у лікті не вгамовується, незважаючи на припинення дії провокуючого фактора, слід не ігнорувати симптоми та звернутися по медичну допомогу. Лікар проведе фізичний огляд та, залежно від діагнозу, призначить відповідне лікування.

Лікування болю у лікті

Лікування болю у лікті може бути досить тривале. Воно передбачає обмеження руху, зменшення навантажень на уражений суглоб, застосування фізіопроцедур та місцевих протизапальних препаратів.

Таким препаратом є Аертал® Крем, який містить ацеклофенак. Він діє на тканини лише у місці нанесення та чинить максимально виражений знеболювальний і протизапальний ефект. Окрім того, Аертал® Крем запобігає розвитку набряку та гіперемії.

Для зменшення симптомів Аертал® Крем необхідно наносити м’якими масажними рухами на болючу ділянку тричі на день. Він не залишає слідів і дозволяє швидко повернутися до активного способу життя.

Пов`язані статті

ДЕ КУПИТИ Аертал

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

ВАТ «Гедеон Ріхтер», Угорщина, 2024