Про компанію Gedeon Richter

Компанія Гедеон Ріхтер, штаб-квартира якої знаходиться в Угорщині, заснована у 1901 році і є інноваційною спеціалізованою фармацевтичною компанією.

Діяльність Гедеон Ріхтер – багатонаціональної компанії – вертикально інтегрована і пов’язана з дослідженням і розробкою, виробництвом, продажем та поширенням лікарських засобів.

Корпоративна стратегія Ріхтер

Корпоративна стратегія Ріхтер орієнтована на органічне зростання, яке доповнюється окремими придбаннями, в першу чергу в області жіночого здоров’я. Виходячи з місії – покращувати якість життя, компанія націлена на пропозицію препаратів з високою доданою вартістю, як патентованих, так і біосимілярів, у виробництві і розробці яких Ріхтер має особливі знання.

5
континентiв
29
представництв
40
компанiй

Компанія Гедеон Ріхтер представлена на 5 континентах шістьма дочірніми та спільними підприємствами з виробництва та розробки лікарських засобів, 29 представництвами та 40 комерційними і маркетинговими компаніями.

Науково-дослідницька база

Маючи науково-дослідницьку базу, в якій працює близько 1000 чоловік, Ріхтер є найважливішим фармацевтичним дослідницьким центром у Центральній та Східній Європі. Оригінальні досліди компанії спрямовані на розлади центральної нервової системи, при цьому основними клінічними цілями є шизофренія, тривога, хронічний біль та депресія, а також лікування доброякісних гінекологічних захворювань.

Richter Group виробляє більше двохсот фармацевтичних препаратів, серед яких є оригінальні, генеричні та ліцензійні продукти, що продаються в близько ста країнах світу через власну маркетингову мережу.

Портфель продуктів компанії охоплює практично усі важливі терапевтичні області, включаючи гінекологію, центральну нервову систему та кардіологію. Окрім цього, завдяки можливостям в галузі біотехнологій, які є у Гедеон Ріхтер, компанія ставить за мету створити всеосяжну та конкурентоздатну в світовому масштабі лінійку препаратів, яка допоможе розширити портфель компанії продуктами з високою доданою вартістю.

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я

ВАТ «Гедеон Ріхтер», Угорщина, 2024